We bouwen ook aan treinen!

Bij de Delfste Modelbouwvereniging zijn we niet alleen actief met het bouwen van modelspoorbanen, we bouwen ook onze eigen treinen. Zoals elke N-spoorder weet, is niet elke NS trein in de winkel te koop. Veel modelspoorders kiezen daarom voor H0, zodat ze een Nederlandse baan kunnen bouwen met Nederlandse treinen.

Bij onze vereniging zijn we druk bezig met het zelf bouwen van NS modellen in N-spoor. Sommige modellen bouwen we helemaal zelf en soms verbouwen we wat. Van een aantal modellen hebben we zelfs onze eigen gietmallen waarmee we meer afdrukken kunnen maken.

Ook hier ondersteunen we elkaar in clubverband door te helpen met spuiten, gieten, slopen en aanbouwen. Al jaren klussen we aan exclusieve modellen en momenteel zijn een aantal modellen gereed om van kleuren te voor zien.

Hier een paar foto’s van modellen in aanbouw.

 

Br203-1 VolkerRail, Beaver 09ZW, NS1100 met Neuzen, IRM, NS 1000

   DSCF3698DSCF3693

DSCF4748DSCF4752KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA