Digitaal maken Piko Hondekop met sound module

De Piko hondekop heeft onder het kapje op de bodem plek voor een plux 12 decoder. Uit ervaringen van vele N-spoorders is gebleken dat de Piko motoren niet op elke decoder lekker lopen. Ze kunnen soms gaan brommen en slecht rijden. De beste decoder voor dit merk blijkt Zimo (MX623P12). Deze gaat samen met de Piko sound module voor de hondekop.

Om dit aan te sluiten is een vaste hand en een dunne soldeerpunt vereist. Ook hebben we een fout ontdekt in de handleiding van de Zimo decoder. De aansluitingen op het doosjes kloppen wel.

Zie hieronder de juiste manier van aansluiten van van de vier draden van de sound module.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20151003_164454

 

 

 

 

 

 

 

20151003_164536

 

 

 

 

 

 

 

Bekijk de video om de geluiden te horen.